Manitoba Men’s Junior Team Appearances

2019Jacob Armstrong, St. Boniface
Josh Shuster, Pine Ridge
Neel Soni, St. Charles
2018Ryan McMillan, Elmhurst
Josh Schuster, Pine Ridge
Jacob Armstrong, St. Boniface
2017Ryan McMillan, Elmhurst
Wesley Hoydalo, Selkirk
Anthony Leicht, Niakwa
2016Zach Wytinck, Golf MB PPC
Stefan Lavallee, Quarry Oaks
Sam Diamond, St. Charles
2015Wesley Hoydalo, Selkirk
Brendan Kesterke, Breezy Bend
Kirk Markowski, Eagles Landing
2014Travis Fredborg, Selkirk
Bryce Sholdice, Bel Acres
Zach Sackett, Elmhurst
2013Travis Fredborg, Selkirk
Steven Young, St. Charles
David Nelson, Southwood
2012Ryan Sholdice, Teulon
Travis Fredborg, Selkirk
Bret Thomson, Southwood
2011Myles Sullivan, Portage
Scott Mazur, Transcona
Charlie Boyechko, Southwood
2010Aaron Cockerill, Teulon
Myles Sullivan, Portage
Bryce Barr, Southwood
Alex Crawford, Breezy Bend
2009Ryan Pitzel, Rossmere
Myles Sullivan, Portage
Bryce Barr, Southwood
Aaron Cockerill, Teulon
2008Kevin Giesbrecht, Carman
Aaron Cockerill, Teulon
Ryan Pitzel, Rossmere
Burke Wiebe, Southwood
2007Kevin Giesbrecht, Carman
Joey McInnes, Red Lake
Adrian Kibsey, Southwood
Riley Unger, Pleasant Valley
2006Kevin Giesbrecht, Carman
Adrian Kibsey, Southwood
Jesse Skelton, Bel Acres
Riley Unger, Pleasant Valley
2005Jesse Skelton, Bel Acres
Nathan Wazney, Elmhurst
Riley Unger, Pleasant Valley
Burke Nagle, Breezy Bend
2004Michael Goldberg, Glendale
Scott Loewen, Elmhurst
Scott Markham, Niakwa
Curtis Nichol, Killarney
2003Mike Keast, Niakwa
Kyle Friesen, Breezy Bend
Derek Samalgaski, Larters
Kyle Scott, Elmhurst
2002Mike Keast, Niakwa
Matt Johnston, St. Charles
Tyler Mancini, Pine Ridge
Terry Reilly, Niakwa
2001Terry James, Niakwa
Mike Keast, Niakwa
Kevin Kotyk, Rossmere
Peter More, Rossmere
2000Peter More, Rossmere
Ryan Horn, Dauphin
Terry James, Niakwa
Mike Keast, Niakwa
1999Ryan Horn, Dauphin
Steven Bucko, Larters
Dan Kostenchuk, Glendale
Peter More, Rossmere
1998Steven Bucko, Larters
Steven Crampton, Rossmere
Kevin Kotyk, Rossmere
Jonathan Martin, Portage
1997Adam Speirs, St. Charles
Steven Crampton, Rossmere
Brian Kidd, St. Boniface
Dan Kostenchuk, Glendale
1996Dave Francis, Kenora
Dave Hill, St. Charles
Nick Rowe, Glendale
Adam Speirs, St. Charles
1995Derek Bartlett, Snow Lake
Dave Francis, Kenora
Neil Goodman, Phantom Lake
Tyler Kearns, Breezy Bend
1994Rob McMillan, Pine Ridge
Adam Speirs, St. Charles
Pat Kelly, St. Boniface
Dave Scinocca, Wheat City
1993Rob McMillan, Pine Ridge
Daniel Chartrand, Southwood
Dave Francis, Kenora
Derron Magda, Elmhurst
1992Rob McMillan, Pine Ridge
Dave Michaleski, Selkirk
Andy Oakden, Wheat City
Jamie Wilkie, Elmhurst
1991Rob McMillan, Pine Ridge
Brian Houston, Niakwa
Derron Magda, Elmhurst
Dean North, Carman
1990Dale Goehring, Breezy Bend
Jeff Ciecko, Southwood
Rob Doucette, Dauphin
Thomas Pratt, Breezy Bend
1989Scott Parker, Rossmere
Dale Goehring, Breezy Bend
Stewart Guy, Pine Ridge
Gord Lee, Kitchen Creek
1988Scott Parker, Rossmere
Dale Goehring, Breezy Bend
Colin Drewe, Southwood
Rich Sobkowich, Rossmere
1987Jeff Helper, Glendale
Colin Drewe, Southwood
Gerald Morrissey, Rossmere
Rich Sobkowich, Rossmere
1986Scott Parker, Rossmere
Todd Fanning, Southwood
Colin Drewe, Southwood
Dave McMillan, Rossmere
1985Todd Fanning, Southwood
Glenn Collins, St. Charles
Dave McMillan, Rossmere
Ken Tresoor, Rossmere
1984Todd Fanning, Southwood
Glenn Collins, St. Charles
Ken Tresoor, Rossmere
David White, Southwood
1983David White, Southwood
Glenn Collins, St. Charles
Darcy Furber, Elmhurst
John Racciatti, Pine Ridge
1982Craig Kindrat, Selkirk
Marc Chamberland, Breezy Bend
James Steedsman, Minnewasta
Ken Tresoor, Rossmere
1981Marc Chamberland, Breezy Bend
Gerry Dubanski, Southwood
Craig Kindrat, Selkirk
Garth Reimer, St. Boniface
1980Brian Baert, St. Boniface
George Chase, Bel Acres
Glen Duma, Niakwa
Rob Tod, Southwood
1979Todd Teplitski, Pine Ridge
Ken Chomyn, Elmhurst
Garth Goodbrandson, Southwood
Rob Tod, Charleswood
1978Peter Hayes, Rossmere
George Chase, Bel Acres
Daryl Currie, Southwood
Kevin Nicholson, Bel Acres
1977Peter Hayes, Rossmere
Doug Armstrong, Niakwa
David Markham, Dauphin
Barry Wood, Niakwa
1976Doug Howell, John Blumberg
Terry Hashimoto, Breezy Bend
Don Loewen, Rossmere
Robert Nerbas, Pinawa
1975Darrel McDonald, Niakwa
Neil Okumura, Charleswood
Bill Parker, Niakwa
Matt Poleschuk, Elmhurst
1974Bill Parker, Niakwa
Darrel McDonald, Niakwa
Bruce Nerbas, Pinawa
Matt Poleschuk, Elmhurst
1973No records
1972Craig Dearden, Elmhurst
Bob Chudy, Rossmere
John Kropp, Niakwa
Kevin Snell, Elmhurst
1971John Kropp, Niakwa
Gary Kullman, Rossmere
Kevin Snell, Elmhurst
Gordon Stewart, Southwood
1970Dan Halldorson, Brandon
Michael Castling, Niakwa
Gary Kullman, Rossmere
Laurie Pierce, Fort William
1969No records
1968Steve Bannatyne
Kerry Trotman
mark Shushak
Manfred Braovac
1967Dave Hill, Southwood
Steve Bannatyne, Rossmere
Manfred Braovac, Strathcona
Ken Redfern, Breezy Bend
1966Dave Hill
Steve Bannatyne
Gord Falk
Jay Paukkunen
1965Dave Hill, Southwood
Guy Cupples, Strathcona
Ken Redfern, Breezy Bend
Bill Sandell, Assiniboine
1964Terry More, Southwood
Norman Forsyth, St. Boniface
Ted Heidrick, Elmhurst
Ross Kilfoyle, Assiniboine
1963Randy Brekke
Richard Bull
Jerry Hamovich
Gavin Speirs
1962Jerry Moore, Southwood
Ken Fulton, Elmhurst
Gavin Speirs, Assiniboine
Dave Vincent, Sandy Hook
1961Jerry Moore, Southwood
Ken Fulton, St. Boniface
Phil Montpetit, St. Boniface
Dave Vincent, Southwood
1960Peter Ball, Southwood
Bob Dunbar, Niakwa
Dave Vincent, Southwood
Bruce Wright, Southwood
1959Bob Dunbar, Niakwa
Ken Dopson, Southwood
Peter Herrndorf, Niakwa
Don Stokaluk, Port Arthur